ETS Etkin Trafik Sistemleri |Ankara Hissedilebilir Yüzey |Akıllı Trafik Sistemleri Ankara |Ankara Yol Çizgi Makinaları

Gökkuşağı Cad. 41/A Gökkuşağı Mah. Balgat Çankaya / Adiyaman
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Mayıs ayında 32 ve toplamda 32 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ETS Etkin Trafik Sistemleri |Ankara Hissedilebilir Yüzey |Akıllı Trafik Sistemleri Ankara |Ankara Yol Çizgi Makinaları

Gökkuşağı Cad. 41/A Gökkuşağı Mah. Balgat Çankaya

Yazılım ve projelendirme alanında sektöründe söz sahibi olan Etkin Trafik Sistemleri, trafik sorununa etkin ve kalıcı çözümler sunmak üzere oluşturulmuş uzman kadrosu ile insan hayatına önemli katkı sağlamak için çalışmaktadır. İstenilen yere zamanında, güvenli, yorulmadan ulaşılabilmesi temel hedefimizdir. Bu amaçla ürünlerimizde ergonomiklik, uzun ömürlülük, işlevselliği ön planda düşünülmüştür.

Çevre ve insan faktörünü ilk sırada tutan bir anlayışla konusunda deneyimli kadromuz, trafiğin yoğun olduğu alanlarda, şehir içlerinde, karayollarında, otoparklarda trafik güvenliğine destek sağlamaktadır. Yalnızca ürün satmak değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunmak ve bu doğrultuda trafik konusunda gereken mühendislik çözümlerini kaliteli malzeme, teknolojik yenilikler, servis bakım hizmetleri temelinde etkin uygulama ve takip yurdumuza olan borcumuzdur. Sunduğumuz her çözüme,  verimliliği ve performansı en üst düzeye çıkarmanın tehlike riskini en aza indirilmesi demek olduğunun bilinciyle yaklaşmaktayız.

  

Yaşadığımız Dünya’yı çocuklarımızdan emanet aldığımız düşüncesinde olan Etkin Trafik Sistemleri, ülkemizin en büyük doğal kaynaklarından olan Güneş Enerjisi  ve Led Teknolojisini ürünlerinde  etkin kullanarak  enerji  tasarrufu  sağlamaktadır.

ankara yol çizgi makinaları ,ankara yol çizgi sistemleri ,ankara yaya geçidi makinaları

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *