AYDINLAR DARABA | hatayda otomatik kepenk sistemleri , hatayda otomatik panjur sistemleri , hatayda çelik daraba yapanlar , hatayda dükkan kapısı yapa | (0326 615 66 63 - 0532 215 24 42)
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : AYDINLAR DARABA | hatayda otomatik kepenk sistemleri , hatayda otomatik panjur sistemleri , hatayda çelik daraba yapanlar , hatayda dükkan kapısı yapa
Firma Sektörü : Otomatik Kapı , Otomatik Kepenk Sistemleri
İncelenme : 394
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : Dumlupınar Mahallesi 315 Sokak No:11 İskenderun / Hatay
Şehir : Hatay
Telefon : 0326 615 66 63
Faks :
Website : AYDINLAR DARABA

FİRMA SAYFALARI
OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ
OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİ
DÜKKAN KAPILARI
ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadı...

AYDINLAR DARABA | hatayda otomatik kepenk sistemleri , hatayda otomatik panjur sistemleri , hatayda çelik daraba yapanlar , hatayda dükkan kapısı yapa

HAKKIMIZDA


AYDINLAR DARABA


Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
     İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır...
 
 
OTOMATİK KEPENK 
 
Güvenliğin ve muhafazanın ön planda tutulduğu başta kuyumcu, elektronik eşya, eczaneler, bankalar, ofisler ve marketler gibi iş yerlerinde kötü niyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde sağlamak için tercih edilen ve önerilen sistemlerin başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir.
 
Modern ve ergonomik tasarımları ile güvenliğin yanında tasarım açısından estetiğin de ön planda tutulduğu bu sistemler pek çok farklı renk seçenekleriyle de uygulanacağı mekanlara tam uyumluluk sağlayacaktır. Bu kepenk sistemlerinde uygulanan mikro delikli (transparan) modeller ile istenilirse içerisinin tamamı ya da sadece bir kısmının görünmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik kepenk Ankara firmalarından biri olarak bu işlemler için bizi tercih edebilirsiniz. Sattığımız ve montajını yaptığımız otomatik kepenk sistemleri diğer tüm sistemlerde olduğu gibi kumanda, buton, kütle dedektörü, şifreli ve kartlı giriş çıkış gibi farklı sistemlere uyumludur ve elektrik kesintilerinde manuel kullanılma özelliğine de ayrıca sahiptir.
 
Otomatik kepenk  firmaları arasından öne çıkan firmamızda ücretsiz keşiften montaja kadarki her süreçte sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Otomatik kepenk sistemleri hakkında söylenen farklı konulara yönelik uzman personellerimizden istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca bu kepenk sistemleriyle darbe ve patlayıcı maddelere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarına karşı da iş yeri ve binalarınızı korurken kolaylıkla açılıp kapatılabilen dayanıklı ve sağlam profillerdir.
 
En çok tercih edilen güvenlik sistemlerinden biri olan bu kepenklerin her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesinin yanı sıra kepenk profilinin altına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini de kesmektedir. Bu özellik sayesinde de zemine yumuşak ve sessiz bir şekilde otururken asla gürültüye neden olmaz. Genellikle alüminyum kepenklerde otomatik şekildeki tüp motorlar kullanılmaktadır. Çünkü tüp motorlar en sessiz olan kepenk motorlarıdır. Uzun ömürlülerdir ve hayat boyu yağlama veya bakım gerektirmez. Siz de evinize veya iş yerinize güvenlik sistemlerinden biri olan otomatik kepenk sistemi yaptırmak istiyorsanız otomatik kepenk Ankara firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Özel ölçü ve özel ihtiyaçlarınız üretim ve montaj yapmaktayız. Üretimimizdeki kalite ve uygunluk açısından kalitemizi CE, ISO 9000 ve TSE belgeleri ile tescillendirmiş bulunuyoruz.
 
OTOMATİK PANJUR 
 
Pek çok sektörde hizmet veren bir firmanın her şeyden evvel kurum içerisinde güvenliği sağlamasının gerekliliği konusunda herkes hem fikirdir. Günün büyük bir bölümünün geçirildiği alanlarda, firmalarda hijyenik koşullar ve güvenlik ikilisinin mutlaka bulunması gerekmekte. Bu iki faktörün bulunmadığı ortamlarda çok sağlıklı işler ortaya koyulamayacağından ticari faaliyetleri de doğrudan etkileyen bir husus olduğunu belirtmek isteriz. Otomatik kapı ve kepenk sistemleri uygulamasıyla firmanıza giriş çıkışları denetleyebilmenin yanı sıra kötü niyetli bireylerden de koruyarak güvenli ortamlar sunacaktır.

 
Dışarıdan gelebilecek her türlü tehdite karşı daha önceden önleminizi almış olduğunuzdan firma hizmetlerini sekteye uğratmadan sürdürecek sektörünüzde öncü bir marka haline geleceksiniz. İş yeri, garaj ve otopark girişlerinde olmazsa olmaz bir konumda bulunan otomatik kapı ve kepenk sistemleri günümüzde her firmanın ihtiyaç duyduğu unsurlardandır. Firmanızın dışına uygulatacağınız bir kepenk sistemi ile hijyenik koşullar sağlamanın yanı sıra ısı yalıtımına da katkıda bulunarak kış mevsimlerinde yakıttan tasarruf edeceksiniz. Günümüz modern dünyasında her anlamda gerekli bir unsur olması nedeniyle otomatik kapı ve kepenk sistemlerine ihtiyacınız olacak.
 
Güvenli, hijyenik, tehditleri pasifize edici bir ortam istiyorsanız sizin için en doğru uygulama otomatik kapı ve kepenk sistemleri olacaktır. Firmanıza yaptıracağınız uygulama sonucunda her anlamda kendinizi güvende hissedecek can sıkıcı durumlarla uğraşmak zorunda kalmadan sektörde daha iyi bir konuma geleceksiniz
.

 
hatayda otomatik kepenk sistemleri , hatayda otomatik panjur sistemleri , hatayda çelik daraba yapanlar , hatayda dükkan kapısı yapanlar , hatayda dükkan panjurları yapanlar , hatayda panjur yapanlar , hatayda kepenk yapanlar


AYDINLAR
DARABA
hatayda otomatik kepenk sistemleri
hatayda otomatik panjur sistemleri
hatayda çelik daraba yapanlar
hatayda dükkan kapısı yapanlar
hatayda dükkan panjurları yapanlar
hatayda panjur yapanlar
hatayda kepenk yapanlar


0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17774 | Gold Firma : 295 | Toplam Ürün : 9711 | Toplam Ylan : 5862
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.641967 milisaniyede yuklendi.