Kortaş Yapı Tic.Ltd. Şti.| Kocaelinde İnşaat Firmaları| Kocaelindeki İnşaat Firmaları| Kocaeli Karamürselde İnşaat Firmaları| Kocaelinde İnşaat Ve Yap | (0262 454 16 74 - 0532 674 19 55)
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : Kortaş Yapı Tic.Ltd. Şti.| Kocaelinde İnşaat Firmaları| Kocaelindeki İnşaat Firmaları| Kocaeli Karamürselde İnşaat Firmaları| Kocaelinde İnşaat Ve Yap
Firma Sektörü : İnşaat , İnşaat Yapı Sektörü
İncelenme : 447
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : 4 Tehmuz Mah. Cumhuriyet Cad. Gücer İş Merkezi No: 51 Karamürsel
Şehir : Kocaeli
Telefon : 0262 454 16 74
Faks :
Website : https://www.facebook.com/pg/Korta%C5%9F-Yapi-1163034393817607/photos/?ref=page_internal

FİRMA SAYFALARI

Firmaya ait sayfa bulunamadı...

ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR
KARAM
OSMANGAZ

Kortaş Yapı Tic.Ltd. Şti.| Kocaelinde İnşaat Firmaları| Kocaelindeki İnşaat Firmaları| Kocaeli Karamürselde İnşaat Firmaları| Kocaelinde İnşaat Ve Yap

HAKKIMIZDA


Kortaş Yapı veTicaret Limited Şirketi


1985 yılında bir hayal kurdu ve bu hayali sizlere sundu İnşaat sekteründe siz (değerli müşterilere) sağlam ve emin adımlarla hep yükselişini sürdürmüş ve ileriye dönük yenilikci projeleriyle; insanlarımız için çalışmalarına : yap - sat modeli ve tarzıyla ; sağlam, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlamış özgün eserler , huzurlu ve konforlu yuvalar meydana getirmiştir. geçmişinden gelen tecrübe ve insanımızın bize duyduğu güvenle inşaat sektörünün belirleyici firmasıdır.

KORTAŞ İNŞAAT; Fonksiyonelliği, estetiği ve konforlu iç ve dış tasarım anlayışını konutlarında hayata geçirmekte, müşteri memnuniyetini daima dikkate almaktadır.

Başarılarını geleceğe taşımayı hedefleyen KORTAŞ İNŞAAT  İnşaat sektörünün parlayan bir yıldızı olarak: sektörün yükselen standartlarını benimseyerek; başarı ve tarzını bir marka haline getirmiştir. Projeden anahtar teslimine kadar kaliteli konut anlayışı ve teslimat sonrası yaptığı işin arkasında olmayı taahhüt ederek, dürüst kimliğinden ve ilkelerinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.


İçinde yaşadığımız topluma ve değerlerimize karşı olan sorumluluklarımızı uygun tasarım ve uygulamayı ön gören kaliteli konut politikasıyla insanımızın yaşamdan huzur ve keyf alacakları alanları inşa etmeye devam edecektir.

Vizyonumuz;

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.                                  Misyonumuz;                                  Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.

 

kocaelinde inşaat firmaları, kocaelindeki inşaat firmaları, kocaeli genelinde inşaat firmaları , kocaelinde inşaat ve yapı firmaları, kocaelindeki inşaat ve yapı firmaları, kocaeli genelinde inşaat ve yapı firmaları, kocaeli karamürselde inşaat firmaları ,kocaeli karamürseldeki inşaat firmaları , kacaeli karamürsel genelindeki inşaat firmaları, kocaeli karamürselde inşaaat ustaları ,kocaeli karamürselde inşaat müteahitleri, kocaeli genelinde inşaat ustaları, kocaelindeki en iyi inşaat firmaları , kocaeli karamürselde en iyi inşaat ustaları , karamürselde  inşaat mühendisleri ,  karamürselde müteahit ve mühendisler ,kocaeli karamürselde müteahit ve mühendisler ,


kocaeli genelinde inşaat firmaları
kocaeli genelinde inşaat ve yapı firmaları
kocaeli karamürsel genelindeki inşaat firmaları
kocaeli karamürselde en iyi inşaat ustaları


0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17758 | Gold Firma : 335 | Toplam Ürün : 9706 | Toplam Ylan : 5790
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.666631 milisaniyede yuklendi.