Kırat İnşaat Lmt.Şti.|Konyada İnşaat Firmaları|Konyadaki İnşaat Firmaları|Konya Genelinde İnşaat Firmaları| | (0555 228 55 75 - 0555 228 55 75)
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : Kırat İnşaat Lmt.Şti.|Konyada İnşaat Firmaları|Konyadaki İnşaat Firmaları|Konya Genelinde İnşaat Firmaları|
Firma Sektörü : İnşaat , İnşaat Yapı Sektörü
İncelenme : 649
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : -
Şehir : Konya
Telefon : 0555 228 55 75
Faks : 0555 228 55 75
Website : -

FİRMA SAYFALARI

Firmaya ait sayfa bulunamadı...

ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadı...

Kırat İnşaat Lmt.Şti.|Konyada İnşaat Firmaları|Konyadaki İnşaat Firmaları|Konya Genelinde İnşaat Firmaları|HAKKIMIZDA


Kırat İnşaat Lmt.Şti.

Yusuf KIRAT 1999 yılında bir hayal kurdu ve bu hayali sizlere sundu İnşaat sekteründe siz (değerli müşterilere) sağlam ve emin adımlarla hep yükselişini sürdürmüş ve ileriye dönük yenilikci projeleriyle; insanlarımız için çalışmalarına : yap - sat modeli ve tarzıyla ; sağlam, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlamış özgün eserler , huzurlu ve konforlu yuvalar meydana getirmiştir. geçmişinden gelen tecrübe ve insanımızın bize duyduğu güvenle inşaat sektörünün belirleyici firmasıdır.

KIRAT İNŞAAT; Fonksiyonelliği, estetiği ve konforlu iç ve dış tasarım anlayışını konutlarında hayata geçirmekte, müşteri memnuniyetini daima dikkate almaktadır.

Başarılarını geleceğe taşımayı hedefleyen KIRAT İNŞAAT; İnşaat sektörünün parlayan bir yıldızı olarak: sektörün yükselen standartlarını benimseyerek; başarı ve tarzını bir marka haline getirmiştir. Projeden anahtar teslimine kadar kaliteli konut anlayışı ve teslimat sonrası yaptığı işin arkasında olmayı taahhüt ederek, dürüst kimliğinden ve ilkelerinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.


İçinde yaşadığımız topluma ve değerlerimize karşı olan sorumluluklarımızı uygun tasarım ve uygulamayı ön gören kaliteli konut politikasıyla insanımızın yaşamdan huzur ve keyf alacakları alanları inşa etmeye devam edecektir. 

Vizyonumuz;

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.                                                                   Misyonumuz;                                  Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.

TahhütlerimizBaşarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız.Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz. İş sağlığı ve güvenliği politikamız tüm paydaşlarımıza açık olacak ve müşteri memnuniyeti temel unsur olarak kalacaktır.Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız varlık nedenimizdir. Çalışma ortamlarımızın güvenli ve sağlıklı olması için gerekli önlemleri alacak ve bunların korunmasına öncelik vereceğiz.Ülkemiz veya çalıştığımız ülkelerdeki yasal mevzuatlara ve iş güvenliği yönetmeliklerine uyacağız.Tüm politika ve taahhütlerimiz, sürekli iyileştirilmesi için çalışanlarımızın katılım ve desteği ile takip edilecektir.

 

 

konyada inşaat firmaları , konyadaki inşaat firmaları ,konya genelinde inşaat firmaları , konya selçukluda inşaat firmaları , konya selçukludaki inşaat firmaları , konya selçuklu genelindeki inşaat firmaları ,konya selçukluda inşaaat ustaları ,konyadaki inşaat müteahhitleri, konya genelinde inşaat ustaları, konyadaki en iyi inşaat firmaları , konya selçukluda en iyi inşaat ustaları ,selçukluda inşaat mühendisleri , selçukluda müteahhit ve mühendisler ,konya selçukluda müteahhit ve mühendisler ,


konyada inşaat firmaları
konyadaki inşaat firmaları
konya genelinde inşaat firmaları
konya selçukluda inşaat firmaları
konya selçukludaki inşaat firmaları
konya selçuklu genelindeki inşaat firmaları
konya selçukluda inşaaat ustaları
konyadaki inşaat müteahhitleri
konya genelinde inşaat ustaları
konyadaki en iyi inşaat firmaları
konya selçukluda en iyi inşaat ustaları
selçukluda inşaat mühendisleri
selçukluda müteahhit ve mühendisler
konya selçukluda müteahhit ve mühendisler


0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17758 | Gold Firma : 335 | Toplam Ürün : 9706 | Toplam Ylan : 5790
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.640189 milisaniyede yuklendi.