CİHAN TAŞ | sakarya cihan taş , cihan taş sakarya , sakaryada duvar kaplama yapanlar , sakaryada duvar kaplama firmaları , sakaryada yer döşeme yapanl | (0 (537) 621 01 15 - 0 (532) 511 94 21)
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : CİHAN TAŞ | sakarya cihan taş , cihan taş sakarya , sakaryada duvar kaplama yapanlar , sakaryada duvar kaplama firmaları , sakaryada yer döşeme yapanl
Firma Sektörü : Dekorasyon
Firma Yetkili : Kenan Pala
İncelenme : 555
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : Tekeler Mahallesi Çevre Yolu Üzeri Güneşler Mevkii Adapazarı / Sakarya
Şehir : Sakarya
Telefon : 0 (537) 621 01 15
GSM : 0 (532) 511 94 21
Faks : info@cihantas.com
Website : http://www.cihantas.com

FİRMA SAYFALARI
Duvar Kaplama
Yer Döşeme
Dış Duvar Kaplama
Şelale Yapımı
Kayrak Taşı
Yapay Ve Doğal Şelaleler
REFERANSLARIMIZ
ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadı...

CİHAN TAŞ | sakarya cihan taş , cihan taş sakarya , sakaryada duvar kaplama yapanlar , sakaryada duvar kaplama firmaları , sakaryada yer döşeme yapanl

HAKKIMIZDA


CİHAN TAŞ

Kayrak Taşından Gelen Doğal Güzellik

Kayrak Taşı, tüm yapı sektörünün iç ve dış duvar kaplamalarında, restorasyonunda, şömine, merdiven basamağı, peyzaj uygulamalarında ve daha birçok alanda dekoratif amaçla kullanılmaktadır.

Cihan Taş Kimdir?

 

Cihan Taş 1995 yılından buyana bu alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan genç ve yaratıcı mimari grubu ile, uygulama projelerinde de işlevsel ve sanatsal değerler yaratmaktadır. Kaliteli malzeme ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile sektöre getirdiğimiz yeniliklerle hizmetlerine hız kesmeden devam etmekte, aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırmak için yaptığımız çalışmalarda zamanı etkin şekilde kullanarak verimlilik artışını da sağlamaktayız.

 

 

Biz Kimiz?

    Kayrak taşının yapılarda kullanılması, taşın ocaktan çıkarılıp işlenmesinden, yapının özelliğine göre uygulama tekniklerinin belirlenmesine ve mimari bir bütünlük içinde sunulmasına kadar, ciddi bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektirmektedir.

   Firmamız bünyesinde bulunan genç ve yaratıcı mimari grubu ile, uygulama projelerinde de işlevsel ve sanatsal değerler yaratmaktadır.

   Doğal bir dekorasyon malzemesi olan bu taşları, doğal olarak uygulayabileceğimiz gibi özel projelere uygun çeşitli ebatlarda keserek de uygulayabilmekteyiz. Kayrak taşını, tüm yapı sektörünün iç ve dış duvar kaplamalarında, restorasyonunda, şömine, merdiven basamağı, peyzaj uygulamalarında ve daha birçok alanda dekoratif amaçla kullanılmaktadır.

   Kaliteli malzeme ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile sektöre getirdiğimiz yeniliklerle hizmetlerine hız kesmeden devam etmekte, aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırmak için yaptığımız çalışmalarda zamanı etkin şekilde kullanarak verimlilik artışını da sağlamaktayız.

Misyon

   Çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktır.

Vizyon

   Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almak.
 
 
 

Alternatif ürün seçenekleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışı

Cihan Taş, kurulduğu günden bu yana uzman kadrosu, deneyimli ekibiyle kısa zamanda sektörün aranılan firmalarından biri haline gelmiştir. Her anlamda kaliteyi ön planda tutan firmamız, edindiği misyon ile kendi alanında başarılı ve güvenli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

sakarya cihan taş , cihan taş sakarya , sakaryada duvar kaplama yapanlar , sakaryada duvar kaplama firmaları , sakaryada yer döşeme yapanlar , sakaryada duvar kaplama yapan firmalar , sakaryada dış duvar kaplama yapanlar , sakaryada dış duvar kaplama yapan firmalar , sakaryada yapay şelale yapanlar , sakaryada yapay şelale , sakaryada dış duvar kaplama , sakaryada kayrak taşı , sakaryada taş döşeme , sakaryada dekoratif taş duvar , sakaryada dekoratif şelale yapanlar


sakarya cihan taş
cihan taş sakarya
sakarya cihan taş
cihan taş sakarya
sakaryada duvar kaplama yapanlar
sakaryada duvar kaplama firmaları
sakaryada yer döşeme yapanlar
sakaryada duvar kaplama yapan firmalar
sakaryada dış duvar kaplama yapanlar
sakaryada dış duvar kaplama yapan firmalar
sakaryada yapay şelale yapanlar
sakaryada yapay şelale
sakaryada dış duvar kaplama
sakaryada kayrak taşı
sakaryada taş döşeme
sakaryada dekoratif taş duvar
sakaryada dekoratif şelale yapanlar


0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17702 | Gold Firma : 412 | Toplam Ürün : 9741 | Toplam Ylan : 5794
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.13688 milisaniyede yuklendi.