SMS FORMU
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : Öz Diyarbakır Evden Eve Taşımacılık | Bağlar nakliyeciler , Bağlar nakliyatçılar , Bağlar evden eveciler , Bağlar evden eve nakliyeciler , Bismil nakl
Firma Sektörü : Nakliyat Evden Eve
İncelenme : 198
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : toptancilar sitesi k blok / Yenişehir
Şehir : Diyarbakır
Telefon : 0 535 502 1421
Faks : 0 535 502 1421
Website : http://www.ozdiyarbakirnakliyat.com/

FİRMA SAYFALARI

Firmaya ait sayfa bulunamadı...

ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadı...

Öz Diyarbakır Evden Eve Taşımacılık | Bağlar nakliyeciler , Bağlar nakliyatçılar , Bağlar evden eveciler , Bağlar evden eve nakliyeciler , Bismil nakl

HAKKIMIZDA


Öz Diyarbakır Nakliyat 

     20 yıla yakın süredir nakliyat sektöründe hizmet veren Öz Diyarbakır Nakliyat, sizlere sunduğu özel çözümler ile taşınmanıza yardımcı olacaktır. Nakliyat bir takım eşyaların bir noktadan başka bir noktaya sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması anlamına gelmektedir.

     Nakliyat işlerinde taşınan eşyaların insanlar ve kurumlar için maddi ve manevi değeri bulunmakla birlikte bir takım eşyalarda hayati önem arz etmektedir. Bu yüzden nakliyat bir eşyadan çok hayalleri, geleceği, ümitleri ve değerleri taşımak demektir.

     Öz Diyarbakır Nakliyat olarak sizlerin her bir eşyasına geleceğine ve ümitlerine değer verilmekte özel taşıma sistemleri ile hiçbir masraf ve titizlikten kaçılmamaktadır.

Biz Kimiz?

     Teknolojik alt yapıya sahip taşıma araçları, uzman ve tecrübeli ekipleri ile gerekli enstrümanları kullanarak her yıl binlerce ev ofis ve işyeri eşyaları taşıyan Öz Diyarbakır Nakliyat taşımacılık sahip olduğu bilgi brikim ve hareket kabiliyetini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

     Taşınma işlemlerinizde öncelikle bizlerle iletişime geçerek taşınma konusunda gerekli bilgileri verebilirsiniz. Hangi noktadan alınacak eşyaların nereye götürüleceği konusunda detaylı bilgi gereklidir.

     Daha sonra vereceğiniz bilgiler ışığından sizlerin verdiği adrese gelecek uzman ekiplerimiz eşyalarınızı kontrol edecek ve yeteri büyüklükte gerekli araç tespiti yapacaktır.

     Eşya ve taşınacak mesafeye göre bir fiyat planı uygun ödeme koşulları ile çıkarılacak ve sizlere sunulacaktır. Uygun ödeme koşulları daha çok size sunacağımız hizmet ile orantılıdır.

Neler Yapıyoruz?

     Öz Diyarbakır Nakliyat ev incelemelerinde herhangi bir ücret talep etmemekte ve durum değerlendirmesini gerekecek yetkinlikle uzman ekiplerini sizlerin hizmetlerine sunmaktadır.

     Taşınacak olan ürünlerinizin doğru paketlenmesi, araçlara yüklenmesi zarar görmeyecek şekilde taşınması ve yeni yerine ulaştırılarak dilediğiniz şekilde dizilmesi gibi spesifik ve detaylı hizmetleri sizlere sunmaktadır.
 

     Diyarbakır asansörlü evden eve nakliyat konusunda tecrübeli bilgili ve birikimli politikalara sahip olan Öz Diyarbakır Nakliyat özellikle yüksek katlara taşınacak ağır yüklerin hasra görmeden alınması ve bir noktaya iletilmesi konusunda güvenli ve hızlı bir şekilde çalışma sistemi oluşturmaktadır.

     Sadece Diyarbakır değil Türkiye’ nin neresinde olursanız olun dilediğiniz miktarda yükü taşıma konusunda uzman nakliyat hizmetleri desteği alabilirsiniz.

 

 

Bağlar nakliyeciler , Bağlar nakliyatçılar , Bağlar evden eveciler , Bağlar evden eve nakliyeciler , Bismil nakliyeciler , Bismil nakliyatçılar , Bismil evden eveciler , Bismil evden eve nakliyeciler , Çermik nakliyeciler , Çermik nakliyatçılar , Çermik evden eveciler , Çermik evden eve nakliyeciler , Çınar nakliyeciler , Çınar nakliyatçılar , Çınar evden eveciler , Çınar evden eve nakliyeciler , Çüngüş nakliyeciler , Çüngüş nakliyatçılar , Çüngüş evden eveciler , Çüngüş evden eve nakliyeciler , Dicle nakliyeciler , Dicle nakliyatçılar , Dicle evden eveciler , Dicle evden eve nakliyeciler , Eğil nakliyeciler , Eğil nakliyatçılar , Eğil evden eveciler , Eğil evden eve nakliyeciler , Ergani nakliyeciler , Ergani nakliyatçılar , Ergani evden eveciler , Ergani evden eve nakliyeciler , Hani nakliyeciler , Hani nakliyatçılar , Hani evden eveciler , Hani evden eve nakliyeciler , Hazro nakliyeciler , Hazro nakliyatçılar , Hazro evden eveciler , Hazro evden eve nakliyeciler , Kayapınar nakliyeciler , Kayapınar nakliyatçılar , Kayapınar evden eveciler , Kayapınar evden eve nakliyeciler , Kocaköy nakliyeciler , Kocaköy nakliyatçılar , Kocaköy evden eveciler , Kocaköy evden eve nakliyeciler , Kulp nakliyeciler , Kulp nakliyatçılar , Kulp evden eveciler , Kulp evden eve nakliyeciler , Lice nakliyeciler , Lice nakliyatçılar , Lice evden eveciler , Lice evden eve nakliyeciler , Silvan nakliyeciler , Silvan nakliyatçılar , Silvan evden eveciler , Silvan evden eve nakliyeciler , Sur nakliyeciler , Sur nakliyatçılar , Sur evden eveciler , Sur evden eve nakliyeciler , Yenişehir nakliyeciler , Yenişehir nakliyatçılar , Yenişehir evden eveciler , Yenişehir evden eve nakliyeciler , 


Bağlar nakliyeciler
Bağlar nakliyatçılar
Bağlar evden eveciler
Bağlar evden eve nakliyeciler
Bismil nakliyeciler
Bismil nakliyatçılar
Bismil evden eveciler
Bismil evden eve nakliyeciler
Çermik nakliyeciler
Çermik nakliyatçılar
Çermik evden eveciler
Çermik evden eve nakliyeciler
Çınar nakliyeciler
Çınar nakliyatçılar
Çınar evden eveciler
Çınar evden eve nakliyeciler
Çüngüş nakliyeciler
Çüngüş nakliyatçılar
Çüngüş evden eveciler
Çüngüş evden eve nakliyeciler
Dicle nakliyeciler
Dicle nakliyatçılar
Dicle evden eveciler
Dicle evden eve nakliyeciler
Eğil nakliyeciler
Eğil nakliyatçılar
Eğil evden eveciler
Eğil evden eve nakliyeciler
Ergani nakliyeciler
Ergani nakliyatçılar
Ergani evden eveciler
Ergani evden eve nakliyeciler
Hani nakliyeciler
Hani nakliyatçılar
Hani evden eveciler
Hani evden eve nakliyeciler
Hazro nakliyeciler
Hazro nakliyatçılar
Hazro evden eveciler
Hazro evden eve nakliyeciler
Kayapınar nakliyeciler
Kayapınar nakliyatçılar
Kayapınar evden eveciler
Kayapınar evden eve nakliyeciler
Kocaköy nakliyeciler
Kocaköy nakliyatçılar
Kocaköy evden eveciler
Kocaköy evden eve nakliyeciler
Kulp nakliyeciler
Kulp nakliyatçılar
Kulp evden eveciler
Kulp evden eve nakliyeciler
Lice nakliyeciler
Lice nakliyatçılar
Lice evden eveciler
Lice evden eve nakliyeciler
Silvan nakliyeciler
Silvan nakliyatçılar
Silvan evden eveciler
Silvan evden eve nakliyeciler
Sur nakliyeciler
Sur nakliyatçılar
Sur evden eveciler
Sur evden eve nakliyeciler
Yenişehir nakliyeciler
Yenişehir nakliyatçılar
Yenişehir evden eveciler
Yenişehir evden eve nakliyeciler

0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17586 | Gold Firma : 1177 | Toplam Ürün : 9693 | Toplam Ylan : 5747
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.563496 milisaniyede yuklendi.