Enka Vinç Oto Kurtarma | konyada acil oto kurtarıcılar | konyada araç nakil işleri yapanlar | konyada konteyner nakliyesi yapanlar

Buğday Pazarı Borsa Yanı Ilgın / Muş
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Mayıs ayında 13 ve toplamda 17 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Enka Vinç Oto Kurtarma | konyada acil oto kurtarıcılar | konyada araç nakil işleri yapanlar | konyada konteyner nakliyesi yapanlar

Enka Vinç Oto Kurtarma

2010 YILINDA ENKA VİNÇ OLARAK KURULAN FİRMAMIZ 2012 YILINDA ENKA VİNÇ VE OTO KURTARMA OLARAK YENİ ALINAN OTO KURTARICI İLE FAALİYETLERİNE 7/24 DEVAM ETMEKTEDİR.
 
ARAÇ KURTARMADA ELDE EDİLEN BÜYÜK TECRÜBELERDEN DOLAYI ARAÇ KURTARMA VE ÇEKME İŞLERİ İLE İLGİLİ ASSİSTTANCE SERVİS HİZMETLERİ İLE BÜYÜK KÜÇÜK (KAMYON-TIR-OTOBÜS-MİNİBÜS-KAMYONET-OTOMOBİL) ARAÇLARIN KURTARMA VE ÇEKME İŞLERİNİ İÇEREN SÖZLEŞME İMZALANMIŞTIR. FİRMAMIZIN ARAÇ PARKINDA 2 ADET ARAÇ BULUNMAKTADIR. MOBİL VİNCİMİZDE AYRICA BÜYÜK ARAÇ ÇEKME APARATI DA MEVCUTTUR. DİĞER PLATFORM (KAYAR KASA OTO  KURTARICI) ARACIMIZ BİNEK OTOMOBİL VE PANELVANLAR İÇİN MEVCUTTUR.
 
ÇALIŞAN PERSONELLERİMİZİN EĞİTİM VE GELİŞİMLERİ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALAR HER ZAMAN DEVAM ETMEKTEDİR. OPERATÖRLERİMİZ OPERATÖR BELGESİNE SAHİP TECRÜBELİ GENÇ VE DİNAMİK BİR EKİPTİR.
 
ENKA VİNÇ OTO KURTARMA MİSYONU VE HİZMET KALİTESİ İLE KONYA - ILGIN - KADINHANI - LADİK- SARAYÖNÜ- ARGITHANI- A.ÇİĞİL- Y.ÇİĞİL- DERBENT- AKŞEHİR - YUNAK- TUZLUKÇU- SUNTANDAĞI BÖLGELERİNDE DAHA İYİ TANINIR HALE GELMİŞTİR.
 
HİZMETLERİMİZİN HER AŞAMADINDA EN ÖNDE TUTTUĞUMUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HER GEÇEN GÜN ÇOK DAHA İYİ HİZMETLER VEREREK UZUN YILLAR BOYUNCA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEK ARZUSUNDA OLDUĞUMUZU GURURLA BİLDİRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
 
NACİ İPEK - YUSUF GÖK
 
 
konyada acil oto kurtarıcılar , konyada araç nakil işleri yapanlar , konyada konteyner nakliyesi yapanlar , konyada restorasyon şirketleri , reklam panosu taşıma ve montajı yapanlar , bina cephe kaplama ve temizleme yapanlar , elektrik direği ve trafo montajı yapanlar , derin kuyu pompa indirme ve sökme yapanlar , prefabrik ve panel sac montajı yapanlar , çelik konstrüksiyon montajı yapanlar , konya , ılgın , ılgın vinç şirketleri , ılgın araç nakliyesi yapanlar , ılgın restorasyon şirketleri , ılgın konteyner nakliyesi yapanlar , ılgın acil oto kurtarıcılar , ılgın oto çekiciler , ılgın vinç firmaları

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *