ÖZTÜRKMEN ÇATI OLUK VE İZOLASYON | Gaziantep çatıcılık | Gaziantep çatıcılık |

Perilikaya Mahallesi 16 Nolu Cadde No: 7/B - Şahinbey / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Mayıs ayında 19 ve toplamda 20 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ÖZTÜRKMEN ÇATI OLUK VE İZOLASYON | Gaziantep çatıcılık | Gaziantep çatıcılık |

Perilikaya Mahallesi 16 Nolu Cadde No: 7/B - Şahinbey

ÖZTÜRKMEN ÇATICILIK | GAZİANTEP ÇATICILIK


 

 

 

1996 Yılında kurulan Öztürkmek Çatı - Oluk ve İzolasyon - Gaziantep Çatıcılık kısa sürede sektörün lokomotif firmalarından biri haline gelerek; yaptığı işlerden söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Günümüzde de yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine üstün kalite hizmet sunmaktadır. 

 

 Kusursuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi kendine ilke edinen Öztürkmen Çatı, Profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sunduğu eşsiz hizmetin yanı sıra kullandığı kaliteli malzemelerle de kendinden söz ettirenÖztürkmen Çatı, Malzeme satışı ile de müşterilerine en kaliteliyi sunma yolunda ciddi adımlar atmaktadır. 

 


Hızla globalleşen dünyada ve küreselleşen ekonomide, müşterilerine daha interaktif bir hizmet sunmanın öneminin farkında olan Öztürkmen Çatı gerek basılı gerekse sanal platformda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

 


Ülke ekonomisine katkıda bulunmayı da ihmal etmeyen Öztürkmen Çatı; sürekli büyüme yolunda adımlar atarak yanında istihdam ettirdiği personel sayısını da arttırma eyliminde bulunmaktadır.

 

 

 

Gaziantepte çatıcılık ,  , Gaziantep çatı sistemleri , izolasyon yapanlar , Gaziantep izolasyon yapanlar , Gaziantep izolasyon fiyatları , Şehitkamil çatı , Gaziantep çatı bakım onarım , Gaziantep oluk yapımı ve bakımı , Gaziantep çatıcılık

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *