Pektaş Oto Kurtarma | 0 546 295 27 57 | kadirlide acil yol yardım firmaları | (0 546 295 27 57 - 0 546 295 27 57)
+90 232 250 0 250
info@sanalsirket.com

:
Firma Adı : Pektaş Oto Kurtarma | 0 546 295 27 57 | kadirlide acil yol yardım firmaları
Firma Sektörü : Oto Kurtarma
Firma Yetkili : Muhammet Pektaş
İncelenme : 3057
FIRMAYA SMS GÖNDER
Sitenize Ekleyin

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez : Küçük San. Sit. Eski Hastane Cad. No:27 kadirli
Şube : Kadirli
Şehir : Osmaniye
Telefon : 0 546 295 27 57
GSM : 0 546 295 27 57
Faks : 0 546 295 27 57
Website : http://

FİRMA SAYFALARI
Pektaş oto kurtarma
Pektaş oto kurtarma
Yol Yardım Hizmetimiz
ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...

İLANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadı...

Pektaş Oto Kurtarma | 0 546 295 27 57 | kadirlide acil yol yardım firmaları

HAKKIMIZDA


PEKTAŞ OTO KURTARMA


  Uzun yıllardan beri, sahip olduğumuz profesyonel kadro, deneyim sahibi ekip ve de modern araç filomuz ile kadirli oto kurtarma ve kadirli oto çekici alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, tamamen müşteriye odaklı bir memnuniyet garanti çerçevesi içinde hizmet sunmaktadır.

     Sektöründe yenilikçi, lider bir kuruluş olma gayret ve de  hedefi ile kurulmuş olan firmamız siz sayın müşterilerimiz ile birlik içinde hedefine ulaşmaktadır.

     En önemli amacımız; siz kıymetli müşterilerimize, her gün daha da iyileşen bir kalitede hizmet sunmak yolunda, sağlam adımlarla ilerlemektir.

     Bu amaç doğrultusunda, sizin her türlü istekleriniz bizim için çok kıymetlidir. Haftanın hangi günü ve günün hangi saati olur ise olsun, örneğin; Osmaniye`de gece ıssız bir yerde, aracınızın arıza yapması sebebi ile yolda kaldınız. Her nerede olursanız olun, bir telefon uzaklığınızda ve en kısa süre içerisinde yanınızdayız Aracınızı teslim aldıktan sonra, örneğin acil başka bir yere gitmeniz gerekiyor ise, bizler sizin aracınızı tamir olması için götürürken, size tahsis edilecek bir araç vasıtası ile siz de yolunuza kaldığınız yerden, huzur içerisinde devam edebilirsiniz.
Sektöründe yenilikçi, öncü ve de lider bir kuruluş olmak hedefiyle kurduğumuz firmamız, siz sayın müşterilerimiz ile birlikte bu hedefine ulaşmıştır. Sizlere teşekkür ederiz. Firma olarak vizyonumuz ve de temel amacımız; Siz, değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak yolunda, kendimizden emin adımlarla ilerlemektir. Bu hedef doğrultusunda, sizlerin bütün istek ve beklentileriniz, bizler için çok önemlidir.

Misyonumuz:

     Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde;  hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.

     Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.

     Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak.

     İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

Vizyonumuz:

     Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de kadirli oto kurtarma sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında örnek bir firma olmaktır.

 


Hedeflerimiz:

     Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak.
     Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

Kalite politikamız:

 

     kadirli oto kurtarma , kadirli oto kurtarma , kadirli oto çekici , kadirli acil yol yardım , kadirli yol yardım , kadirli araç çekme ,  kadirli  araç çekici ve kadirli araç kurtarma sektöründe ve araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımız ile birlikte sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek. Bir çekici firması olarak, dünyadaki trendleri takip ederek “dünya standartlarını” yakalamak ve yaşatmak.

 

 

 

 

 

 

kadirli yol yardım ,kadirlide acil yol yardım firmaları , kahramanmaraş andırında oto kurtarıcılar , tokmaklıda oto çekicileri , maksutoğlu yaylasında oto Kurtarma firmaları , bağdaşta oto kurtarıcılar , sumbasta 7 24 yol yardım firmaları , çıpır köprüde yol yardım firmaları , yalnızdutta acil yol yardım firmaları , mehmetlide 7 24 yol yardım firmaları , kadirli oto kurtarma, ,andırın oto kurtarma , tokmaklı oto kurtarma , maksutoğlu yaylası oto kurtarma , bağdaş oto kurtarma , sumbas oto kurtarma , mehmetli oto kurtarma , çukur köprü oto kurtarma , yalnızdut oto kurtarma , kadirli yol yardım , andırın yol yarım , tokmaklı yol yardım , maksutoğlu yaylası yol yardım , bağdaş yol yardım , sumbas yol yardım , mehmetli yol yardım , çukur köprü yol yardım , yalnızdut yol yardım


kadirlide acil yol yardım firmaları
kahramanmaraş andırında oto kurtarıcılar
tokmaklıda oto çekicileri
maksutoğlu yaylasında oto Kurtarma firmaları
bağdaşta oto kurtarıcılar
sumbasta 7 24 yol yardım firmaları
yalnızdutta acil yol yardım firmaları
mehmetlide 7 24 yol yardım firmaları
kadirli oto kurtarma
andırın oto kurtarma
tokmaklı oto kurtarma
maksutoğlu yaylası oto kurtarma
bağdaş oto kurtarma
sumbas oto kurtarma
mehmetli oto kurtarma
çukur köprü oto kurtarma
yalnızdut oto kurtarma
kadirli yol yardım
andırın yol yarım
tokmaklı yol yardım
maksutoğlu yaylası yol yardım
bağdaş yol yardım
sumbas yol yardım
mehmetli yol yardım
çukur köprü yol yardım
yalnızdut yol yardım


0 850 220 45 75

info@sanalsirket.com

SANAL SIRKET

» Firma Ekle
» Ilanlar
» Firmalar
» Ürünler

HIZMETLERIMIZ

» Web Tasarim
» Hosting Hizmeti
» Domain Hizmeti
» Görsel Reklam Hizmeti
» Marka & Patent Hizmeti

GÜVENLI MÜSTERI

» Reklam Sözlesmesi
» Web Tasarım Sözlesmesi
» Müsteri Sözlesmesi
Düğün Fotoğrafçısı izmir Düğün Fotoğrafçısı
Üye Firma : 17774 | Gold Firma : 295 | Toplam Ürün : 9711 | Toplam Ylan : 5862
Sitenin tüm haklari sanalsirket.com'a aittir. Sitede yayinlanan firmalarin için, resim ilan v.b meteryallerin
telif haklari yayin yapan firmalari kapsar. Tüm yazilim ve içerik her hakki saklidir ve izinsiz kopyalanmasi yasaktir.
-0.565263 milisaniyede yuklendi.