Sütlüce Vaillant Kombi Servisi - İstanbul Vaillant Servisi

--- / Adana
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Mayıs ayında 8 ve toplamda 8 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Sütlüce Vaillant Kombi Servisi - İstanbul Vaillant Servisi

 

 

Sütlüce Vaillant Kombi Servisi

 

 

Sütlüce Valliant Kombi Servisi müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Sütlüce Valliant Kombi Servisi ile çalışan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 

Sütlüce Vaillant Kombi Servisi

 

Vaillant Servis Ücreti

 

Kombi bakımı ve tamiri konusunda uzman kadromuz ile İstanbul Sütlüce 'de hizmet vermekteyiz. Vaillant yetkili servisi ağımızda vaillant servis ücreti yapılan işleme göre değişmekte olup sizlere faturalandırılır. Servis ücretleri hakkında telefon ile bilgi alabilirsiniz.

 

Kombi Bakımı ve Tamiri

 

Vaillant kombi arızaları için ekibimiz önce sizlere arıza kaydı açarak arıza nedenini öğrenmektedir. Yerinde servis hizmeti vermekteyiz ancak olası durumlarda kombinizin arızası servis dahilinde yapılmaktadır.

 

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

 

Vaillant Sütlüce Servisi | Sütlüce Vaillant Kombi Servisi |  Sütlüce Vaillant Kombi Bakımı

 

 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *