Pilgir Makina | Çorum genelinde makine tamiri yapanlar, un değirmeni makinesi imalatı, un öğütme makinesi parçaları

0 537 446 76 11
Pilgir Makina çalışma saatleri arasındadır.

Pilgir Makina olarak Çorum genelinde makine tamiri yapanlar, un değirmeni makinesi imalatı, un öğütme makinesi parçaları hizmeti sunuyoruz.

Pilgir Makina olarak, kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı Çorum - Merkez ve çevresinde sürdürüyor, makine tamiri, imalatı, parçaları ve buna benzer hizmetler sunuyoruz.

Çorum genelinde makine tamiri yapanlar

Siz de Pilgir Makina firmamızın ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Çorum genelinde un değirmeni makinesi imalatı

Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 21. Cadde No:65 Merkez Çorum adresinde yer alan firmamıza 0537 446 76 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Çorum genelinde un öğütme makinesi parçaları

Siz de Çorum genelinde makine tamiri yapanlar, Çorum genelinde un değirmeni makinesi imalatı, Çorum genelinde un öğütme makinesi parçaları, Çorum genelinde yem fabrikası makineleri imalatı, Çorum genelinde yem fabrikası makineleri, Çorum genelinde yem fabrikası makineleri parça, Çorum genelinde un değirmeni makinesi tamiri için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyorPilgir Makina

Bilgiler

19335
Yetkili
Ömer Pilgir - Burak Pilgir
Telefon
0 537 446 76 11
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Merkez / Çorum
Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 21. Cadde No:65 Merkez Çorum