Özyücel Oto Lastik, Selçukluda acil oto lastik tamiri, Selçukluda en yakın oto lastikçi

0 543 537 33 30
Özyücel Oto Lastik çalışma saatleri arasındadır.

Özyücel Oto Lastik olarak, Selçukluda acil oto lastik tamiri, Selçukluda en yakın oto lastikçi

Özyücel Oto Lastik olarak, 7/24 oto yol lastik yardımı hizmetimiz ile saat veya gün fark etmeden yolda lastiği patlamış, gazı inmiş yada yırtılmış olan araçların lastik değişimini yaparak sizlerin yardımına koşuyoruz. Ayrıca Konya Selçuklu' da bulunan lastik servisimiz ile 2. el lastik alımı ve satışını da yapmaktayız. Servisimizin diğer hizmetleri ise ufak çaplı lastik yırtılmalarında yama yaparak daha uzun kullanım sağlamaktadır. Ön ve araka lastik değişimi ve (hidrojen, hava ) gazı dolumu yada fazla şişirilmiş lastikler için ideal seviyeye getiriyoruz. 

Selçukluda acil oto lastik tamiri

7/24 yol lastik yardımı ve diğer otomobil lastiği hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişim numaralarımızdan bizi arayın.

Selçukluda lastik değişimi

Lastik değişimi ve kontrolleri için Horozluhan Mahallesi Çambalı Sokak No:28 Selçuklu Konya adresinde bulunan lastik servisimize gelebilirsiniz. Ayrıca 0 543 537 33 30 numaralı telefonlardan bizleri arayabilirsiniz.

Selçukluda en yakın oto lastikçi

Selçukluda özyücel oto lastik, Selçukluda acil oto lastik tamiri, Selçukluda en yakın oto lastikçi, Selçukluda lastik, Selçukluda lastik değişimi, Selçukluda lastik değişimi yapan yerler, Selçukluda lastik değişimi yapanlar, Selçukluda lastik tamircisi, Selçukluda lastik tamiri, Selçukluda lastik yol yardım, Selçukluda lastikçi Selçukluda oto lastik, Selçukluda oto lastik değişimi yapan yerler, Selçukluda oto lastik değişimi yapanlar

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Lastik Servisi Firmaları
Konya Lastik Servisi Firmaları
Konya Selçuklu Lastik Servisi Firmaları


Özyücel Oto Lastik

Bilgiler

19997
Yetkili
Mehmet İnanır
Telefon
0 543 537 33 30
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Selçuklu / Konya
Horozluhan Mahallesi Çambalı Sokak No:28 Selçuklu Konya