Çerkezköyde Halı Yıkama hizmeti verenler, Çerkezköyde koltuk yıkama hizmeti verenler, Çerkezköyde stor perde yıkama hizmeti verenler

0 536 020 00 66
Özyiğit Halı Yıkama çalışma saatleri 08.00-21.00 arasındadır.

Özyiğit Halı Yıkama olarak Çerkezköyde Halı Yıkama hizmeti verenler, Çerkezköyde koltuk yıkama hizmeti verenler, Çerkezköyde stor perde yıkama hizmeti verenler

Özyiğit Halı Yıkama olarak, kurulduğumuz günden bu yana Tekirdağ Çerkezköy ve çevresinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Çerkezköy ve çevresinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve buna benzer hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz.

Çerkezköyde koltuk yıkama hizmeti verenler

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için Sanayi Mah. Kazımkarabekir Cad. No:12 Veliköy adresinde bulunan firmamızı ziyaret edebilir, bizlere 0 536 020 00 66 numaralı telefondan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çerkezköyde Halı Yıkama hizmeti verenler

Siz de Tekirdağ Halı Yıkama, Tekirdağda Halı Yıkama Firması, Tekirdağ Koltuk Temizleme, Tekirdağ Stor Perde Yıkama, Tekirdağda Titiz Yıkama, Çerkezköy Halı Yıkama, Çerkezköyde Halı Yıkama Firması, Çerkezköy Koltuk Yıkama, Çerkezköyde Stor Perde Yıkama, Çerkezköy Titiz Yıkama için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Halı Yıkama Firmaları
Tekirdağ Halı Yıkama Firmaları
Tekirdağ Çerkezköy Halı Yıkama Firmaları


Özyiğit Halı Yıkama

Bilgiler

18313
Yetkili
NAZİR YİĞİT
Telefon
0 536 020 00 66
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Çerkezköy / Tekirdağ
sanayi mah. kazımkarabekir cad. no:12 veliköy