Öz-Er Halı Temizleme Çorluda halı yıkama, Çorluda stor perde yıkama

0 544 651 67 90
Öz-Er Halı Temizleme çalışma saatleri arasındadır.

Öz-Er Halı Temizleme olarak; Çorluda halı yıkama, Çorluda stor perde yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

Öz-Er Halı Temizleme firması olarak tecrübeli ekibiz ile birlikte sizlerin ev veya ofiste kullandığınız halı kili ve yollularda oluşmuş leke ve kirleri en iyi temizleyici ürünler ve son teknoloji makinelerimiz ile kolayca kirlerinden arındırıyoruz. Firmamız bünyesince sadece halı, kilim temizliği değil battaniye ve perde ( tüm çeşitleri ) gibi zor yıkanan ev tekstili ürünlerinizi sizler için en hızlı ve etkili bir şekilde temizliyoruz. Ayrıca evinizden hiç çıkartmadan yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınızı temizleyerek sizlerin hayatını daha da kolaylaştırıyoruz.

Çorluda halı yıkama

Güven ve kalite ile halı, battaniye, perde ve koltuk temizliği için sizler de iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çorluda halı yıkama

Sizler de Öz-Er Halı Yıkama hizmetlerinden yararlanmak için Şeyh Sinan Mahallesi Güney Caddesi No:20 Çorlu Tekirdağ adresine gelebilir ya da 0 544 651 67 90 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorluda stor perde yıkama

Çorluda halı yıkama, Çorluda battaniye yıkama, Çorluda halı yıkama firmaları, Çorluda halı yıkama işi yapanlar, Çorluda halı yıkamacı, Çorluda koltuk yıkama, Çorluda profesyonel halı yıkama, Çorluda stor perde yıkama, Çorluda yerinde koltuk yıkama, Çorluda yorgan yıkama, Çorluda zebra perde yıkama


facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyorÖz-Er Halı Temizleme

Bilgiler

20246
Yetkili
Kadir Öztürk
Telefon
0 544 651 67 90
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Çorlu / Tekirdağ
Şeyh Sinan Mahallesi Güney Caddesi No:20 Çorlu Tekirdağ