0 236 444 32 17
MİCHELİN BURSA HIZIR OTO çalışma saatleri arasındadır.

HIZIR OTO olarak 49 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Otomobil, ticari lastikler, tarım ve endüstriyel lastik gruplarında yüksek ürün yelpazesiyle ve ortalama lastik birim fiyatı baz alındığında 30.000 adet lastik stoğu ile hizmet vermekteyiz.

Öncelikli markalarımız olarak GOODYEAR, KELLY, SAVA, DEBİCA, LASSA, CONTİNENTAL, PİRELLİ, VİKİNG ve ÖZKA markalarıyla çalışmaktayız. Belirttiğimiz markalar dışında ki taleplerinize de yanıt veren bir yapıdayız.

Ürün gruplarımız olarak İş Makinası, Kamyon, Forklift, Özel Amaçlı Lastikler, Hafif Ticari Araç Lastikleri, Otomobil ve Ziraai lastikler 'de bölge bayilik avantajlarımız ile tüm lastik ölçülerinde taleplerinizi karşılayabilen bir yapıya sahibiz.

Yeterli stok, ürün yelpazesi ve deneyimli personeli ile birlikte müşterilerine verdiği hizmetler, güvenilirlik, dürüst çalışma ve sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden firmamız, sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yaparak nihai tüketicilerin tercih ettiği tedarikçisi olmak, kurum kültürü ve değerlerimizi nesilden nesile aktararak tüm iş ortaklarımıza katkıda bulunmak amacıyla aralıksız çalışmaktadır.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Lastik Servisi Firmaları
Bursa Lastik Servisi Firmaları
Bursa Nilüfer Lastik Servisi Firmaları


MİCHELİN BURSA HIZIR OTO

Bilgiler

21001
Yetkili
SEMA ÖZGÜ
Telefon
0 236 444 32 17
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Nilüfer / Bursa
Ata evler mah Ata cad 230 d blok no6d/a nilüfer bursa