Fevzi Çakmak Mh Hudaş Cad. No 71 / KONYA Karatay / Konya
Cep Onaylı
Paket 3
Vitrin
Bugün 1 , Şubat ayında 17 ve toplamda 241 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Hurda Damlama Boru

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş
pinterest'te paylaş
Hurda Damlama Boru
0 332 342 76 55
Fevzi Çakmak Mh Hudaş Cad. No 71 / KONYA
http://hurdadamlama.com/

Hurdacılık, günümüz şartlarında önemli bir rol üstlenmekle birlikte gelişen ve değişen global ekonomide önemli rol oynamaktadır.

Eskiden baba mesleği olarak sürdürülen hurdacılık, günümüzde geri dönüşüm tesisleri kapsamında yer almaktadır. Çevre yönetimi çerçevesinde tesislerde hurdalar işlenmektedir. ailesinin tecrübe ve bilgi odaklı çalışmaya başlaması ile firma çok kısa bir zamanda kararlı bir büyümeyi yakalayarak sektöründe iyi ve güvenilir bir konuma gelmiştir. Günümüz şartlarında gerekli araç gereç ve ekipman yardımıyla söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat ve iş bitirme garantisi vermekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü yeniliğe açık bir biçimde faliyet göstermekteyiz. Aldığımız ürünlerin %100'lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz.

Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur. Bizim için para araç ,güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızıda çevremizde başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz. Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kağıt hurdaları, ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hurda Damlama Boru 09.00 - 18.30
Cumartesi10.00 - 17.30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *