0 531 816 51 71
Hurda Damlama Boru çalışma saatleri 09.00 - 18.30 arasındadır.

Hurdacılık, günümüz şartlarında önemli bir rol üstlenmekle birlikte gelişen ve değişen global ekonomide önemli rol oynamaktadır.

Eskiden baba mesleği olarak sürdürülen hurdacılık, günümüzde geri dönüşüm tesisleri kapsamında yer almaktadır. Çevre yönetimi çerçevesinde tesislerde hurdalar işlenmektedir. ailesinin tecrübe ve bilgi odaklı çalışmaya başlaması ile firma çok kısa bir zamanda kararlı bir büyümeyi yakalayarak sektöründe iyi ve güvenilir bir konuma gelmiştir. Günümüz şartlarında gerekli araç gereç ve ekipman yardımıyla söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat ve iş bitirme garantisi vermekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü yeniliğe açık bir biçimde faliyet göstermekteyiz. Aldığımız ürünlerin %100'lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz.

Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur. Bizim için para araç ,güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızıda çevremizde başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz. Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kağıt hurdaları, ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Hurdacı Firmaları
Konya Hurdacı Firmaları
Konya Karatay Hurdacı Firmaları


Hurda Damlama Boru

Bilgiler

15200
Yetkili
Telefon
0 332 342 76 55
Web
http://hurdadamlama.com/
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Karatay / Konya
Fevzi Çakmak Mh Hudaş Cad. No 71 / KONYA