Bayrampaşa vinçli taşıma, Bayrampaşa vinç kiralama, Bayrampaşa makina taşıma, Avrupa yakası vinç kiralama

0 532 786 02 67
General Vinç çalışma saatleri arasındadır.

General Vinç olarak Bayrampaşa vinçli taşıma, Bayrampaşa vinç kiralama, Bayrampaşa makina taşıma, Avrupa yakası vinç kiralama hizmetlerimiz devam ediyor.

General Vinç olarak kurulduğumuz günden bu yana vinç kiralama ve makine taşıma gibi faaliyetlerde bulunarak müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verdik. Her geçen gün gerçekleştirdiğimiz vinç kiralama hizmetlerimizle birlikte artan tecrübemizi, müşterilerimize sunduk. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize son teknoloji ürünlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

BAYRAMPAŞA VİNÇLİ TAŞIMA

Alanında profesyonelleşmiş kadrosuyla hizmet veren General Vinç olarak, çözüm odaklı yaklaşımımızla sektörde öncü ve güvenilir bir firma haline geldik. Mobil vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, forklift kiralama, hassas makine kiralama, kamyon ve TIR kiralama hizmetimizi sürdürürken en uygun fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

BAYRAMPAŞA MAKİNA TAŞIMA

Siz de Bayrampaşa ve çevresinde vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, Abdi İpekçi Caddesi Hüseyin Özel İşmerkezi No:160/10 Bayrampaşa / İstanbul adresinde bulunan merkezimizi, Esenşehir Mahallesi Enibıya Sokak No: 16 Ümraniye / İstanbul veya Sanayii Mahallesi Tunahan Sokak No:1 Pendik / İstanbul adreslerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizlere 0 212 501 98 84 ve 0 532 786 02 67 numaralı telefonlardan ulaşabilir, hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Bayrampaşa vinç kiralama, Bayrampaşa vinçli taşıma, Bayrampaşa makina taşıma, Avrupa Yakası vinç kiralama hizmetlerimiz için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Vinç kiralama Firmaları
İstanbul Vinç kiralama Firmaları
İstanbul Bayrampasa Vinç kiralama Firmaları


General Vinç

Bilgiler

18015
Yetkili
Ufuk Boz
Telefon
0 532 786 02 67
Web
http://www.generalvinc.com.tr/
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Bayrampasa / İstanbul