Ereğli Arı Hurda | Ereğli demir, krom, bakır hurdası alanlar - satanlar

0 535 843 92 50
Ereğli Arı Hurda çalışma saatleri arasındadır.

Ereğli Arı Hurda olarak Ereğli demir, krom, bakır hurdası alanlar - satanlar hizmeti sunuyoruz.

Her geçen gün daha fazla kişi ve kurumun rağbet gösterdiği, hurdaya ayrılan bir malzemenin çeşitli işlemlerden geçirilmesinin ardından yeniden kullanılabilir hale getirildiği geri dönüşüm çalışmaları, kişilerin beklentilerini üst seviyeden karşılayan malzemelere en uygun fiyatlarla ulaşılmasını sağlıyor.

Türkiye'de hurda sanayinin her geçen gün gelişmesi de geri dönüşüm çalışmalarını geliştiriyor. Türkiye'de sektörün büyüklüğü 5 milyar euroyu aşarken bu rakamın her geçen gün artacağı tahmin ediliyor.

Ereğli demir hurdası alanlar - satanlar

Ereğli Arı Hurda olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor, Ereğli ve çevresinde plastik, polyester, poliüretan, polietilen, naylon ve elastomer, cam hurda çeşitleri olarak ayna, cam şişe, alkol şişesi, kapı ve pencere camı, elektronik hurda çeşitleri olarak bilgisayar parçaları, işlemciler, anakartlar, laptoplar ve buna benzer ürünler, metal hurda çeşitleri olarak demir, çelik, krom, alüminyum, altın, gümüş, nikel, kalay, bakır, tel, kablo ve buna benzer malzemeler, kağıt hurda çeşitleri olarak A4 kağıtları, karton, gazete, kuşe kağıdı gibi birçok ürünün geri dönüşümünü gerçekleştiriyoruz.

Ereğli krom hurdası alanlar - satanlarSiz de Ereğli Arı Hurda firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ereğli bakır hurdası alanlar - satanlar

Cahı, D330  Ereğli Konya adresinde yer alan firmamıza 0535 843 92 50 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de Ereğli hurda, Ereğli hurdacı, Ereğli hurdacılar, Ereğli hurda alım satım çalışmalarımız için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyorEreğli Arı Hurda

Bilgiler

21275
Yetkili
Lokman Arı
Telefon
0 535 843 92 50
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Eregli / Konya
Cahı, D330 Ereğli Konya