Erdem Havalandırma - Ümraniyede havalandırmacılar - ümraniyede esmatik döner bacalar

Çakmak Mah. alemdağ Cad. no: 512/C Ümraniye /
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 2 , Mayıs ayında 9 ve toplamda 10 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Erdem Havalandırma - Ümraniyede havalandırmacılar - ümraniyede esmatik döner bacalar

Çakmak Mah. alemdağ Cad. no: 512/C Ümraniye

 

Erdem Havalandırma olarak 2001 yılından bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.

Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir. 

Erdem Havalandırma Isıtma, Soğutma, havalandırma üniteleri başta olmak üzere, filtre sistemleri olarak ahşap ürünleri ve mobilya sanayisinde kullanılan toz toplama, toz emme, talaş toplama, filtreleme, pnömatik taşıma, siklon, silolama, fan tasarımı sistemlerini tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

AMACIMIZ
İmalatını, bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da gözönüne alarak, yedekparça ve bakım onarım sürecinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine ulaştırmak, Havalandırma sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp bağımlı memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
• Dürüst ve güvenilir olmak,
• Müşteri memnuniyetini korumak,
• Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,
• Yenilikçi ve gelişimci olmak

Kalite Politikamız
Erdem Havalandırma olarak biz Havalandırma&Isıtma&Soğutma sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye'nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.Erdem Havalandırma - Ümraniyede havalandırmacılar - ümraniyede esmatik döner bacalar - ümraniyede klima santralleri - ümraniyede menfezler - ümraniyede otopark havalandırmaları 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *