Diyetisyen M. Hafsanur Tok ile Eat – Fit | Çankayada alkali diyet, kilo kontrolü, diyabet diyeti, en iyi diyetisyenler

0 538 880 06 05
Diyetisyen M. Hafsanur Tok ile Eat – Fit çalışma saatleri arasındadır.

Diyetisyen M. Hafsanur Tok olarak Çankayada alkali diyet, kilo kontrolü, diyabet diyeti, en iyi diyetisyenler hizmeti sunuyoruz.

Diyetisyen M. Hafsanur Tok ile Eat – Fit olarak, kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı Ankara - Çankaya'da sürdürüyoruz.

Çankayada alkali diyet

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde kilo alıp vermesini sağlıyor, en hızlı ve güvenli yöntemlerle müşterilerimizi fit vücutlara kavuşturuyoruz.

Çankayada kilo kontrolü

Siz de Diyetisyen M. Hafsanur Tok ile Eat – Fit ayrıcalıklarından yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Çankayada diyabet diyeti

Kızılırmak Mahallesi 1450.Sokak No:1 Atm Plaza B Blok No:58 Çankaya Ankara adresinde yer alan firmamıza 05388800605 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çankayada en iyi diyetisyenler

Siz de Çankayada diyetisyen, Çankayada alkali diyet, Çankayada çocuk beslenmesi, Çankayada kilo kontrolü, Çankayada çölyak hastalığında beslenme, Çankayada diyabet diyeti, Çankayada detoks, Çankayada diyetisyen randevusu, Çankayada enteral beslenme, Çankayada diyetisyenler, Çankayada beslenme, Çankayada gut hastalığı ve beslenme, Çankayada en iyi diyetisyenler için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Diyetisyen Firmaları
Ankara Diyetisyen Firmaları
Ankara Çankaya Diyetisyen Firmaları


Diyetisyen M. Hafsanur Tok ile Eat – Fit

Bilgiler

19862
Yetkili
Hafsanur Tok
Telefon
0 538 880 06 05
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Çankaya / Ankara
Kızılırmak Mahallesi 1450.Sokak No:1 Atm Plaza B Blok No:58 Çankaya Ankara