Diyar Hurdacılık Geri Dönüşüm Muş'da hurdacı, Muş'da hurda işi yapanlar, Muş'da bakır hurda, Muş'da kağıt hurda, Muş'da plastik hurda, Muş'da kablo hurda, Muş'da kurşun hurda, Muş'da demir hurda, Muş'da alüminyum hurda, Muş'da inşaat hurdası, Muş'da sarı

0 534 053 39 21
Diyar Hurdacılık çalışma saatleri 08:00 - 20:00 arasındadır.

Diyar Hurdacılık Geri Dönüşüm


Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Muş'da demir hurda alanlar

Çalışmalarımız kapsamında hurda alımı gerçekleştiriyor, bakır, kağıt, plastik, kablo, demir ve buna benzer materyallerin hurdalarının geri dönüşümünü sağlıyoruz.

0 534 053 39 21

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyorDiyar Hurdacılık

Bilgiler

21339
Yetkili
Murat Lale
Telefon
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Merkez / Muş
Karasu Köprüsü Yeni İl Tarım Binası Karşısı Diyar Hurdacılık MUŞ / MERKEZ