Danyıldız Halı Koltuk Yıkama olarak, Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, halı yıkayanlar

0 533 325 36 90
Danyıldız Halı Koltuk Yıkama çalışma saatleri arasındadır.

Danyıldız Halı Koltuk Yıkama olarak, Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, halı yıkayanlar için bizleri arayabilirsiniz.

Danyıldız Halı Koltuk Yıkama

Halı Yıkama denince akla gelen firmamız halı, kilim battaniye, yorgan, perde, koltuk ve benzeri ürünlerin ilk günkü gibi olması için en iyi sonuçları elde edebilmek adına en kaliteli ürünleri ve makineleri kullanmaktadır.

Halı kilim battaniye yorgan perde ve koltuklarımızın kirlendiğini çoğunlukla fark edebiliriz, ancak fark edemediğimiz durumlarda azımsanacak boyutlarda değildir. Yaşantımızın büyük bölümünü üzerinde yada içinde geçirdiğimiz ürünlerin hijyenik halde olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Hele ki küçük çocuklarımız var ise bunların rutin aralıklarla ile temizlenmesi kaçınılmazdır.

Danyıldız Halı Koltuk Yıkama olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize KOCAELİ - KÖRFEZ'De ve çevresinde hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize halı, perde, koltuk, stor perde, kilim, battaniye ve buna benzer ürünlerin temizlenmesini ve yıkanmasını sağlıyoruz.

Kocaeli Körfezde koltuk temizleyenler

Siz de halı, kilim, koltuk, perde ve bunun gibi eşyalarınızın yıkanmasını ve temizlenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Körfezde halı yıkayanlar

FATİH MAH 4,SOK NO.66 KÖRFEZ KOCAELİ  yer alan firmamıza 0 551 388 26 65 numaralı telefondan ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, yıkama hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Körfezde halı yıkama firması

Siz de Kocaeli Körfezde halı yıkamacılar, Kocaeli Körfezde halı yıkayanlar, Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, Kocaeli Körfezde battaniye yıkayanlar, Kocaeli Körfezde perde yıkayanlar, Kocaeli Körfezde stor perde yıkayanlar, Kocaeli Körfezde kilim yıkayanlar için hemen arayın.facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Halı Yıkama Firmaları
Kocaeli Halı Yıkama Firmaları
Kocaeli Körfez Halı Yıkama Firmaları


Danyıldız Halı Koltuk Yıkama

Bilgiler

21244
Yetkili
Hüseyin Danyıldız
Telefon
0 262 500 00 22
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Körfez / Kocaeli
FATİH MAH 4,SOK NO.66 KÖRFEZ KOCAELİ