Çifter Oto Kaporta Çorlu | Çorlu Oto Kaporta Fırın Boya

Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. 2/A Yeni San. Sit. 7. Blok Dk:14-15 Çorlu / Karaman
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Mayıs ayında 9 ve toplamda 9 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çifter Oto Kaporta Çorlu | Çorlu Oto Kaporta Fırın Boya

Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. 2/A Yeni San. Sit. 7. Blok Dk:14-15 Çorlu

ÇİFTER OTO

 

KAPORTA


0542 358 14 91


Günümüzün gelişen teknolojisi ve modern çalışma anlayışının bir araya gelmesi ile kurulan Çifter Oto-Boya servisimiz 25 yılı aşkın süredir Çorlu Yeni Sanayi Sitesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip olan Çifter oto-boya, tüm ürünlerin ve hizmetlerin uygulama sürecinde ilk aşamadan son aşamaya kadar kaliteli hizmet uygulamaktadır.

Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak Çifter oto-boya ailesi olarak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ile baraber çalışma azmiyle birleştirerek otomotiv sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

çorlu kaporta tamiratı , çorluda kaporta tamiratı, çorluda şase çektirme ve düzeltme, çorluda şase düzeltme, çorluda oto kaporta boya, çorluda araç boyama yapanlar, çorluda oto pasta cila, çorluda oto boya koruma, çorluda araç cam film kaplama, çorluda oto cam seramik kaplama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:30
Cumartesi09:00 - 18:30
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *