Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama , Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, halı yıkayanlar

0 551 388 26 65
Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama çalışma saatleri arasındadır.

Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama olarak, Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, halı yıkayanlar için bizleri arayabilirsiniz.

Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama 

Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama  olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize KOCAELİ - KÖRFEZ'De ve çevresinde hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize halı, perde, koltuk, stor perde, kilim, battaniye ve buna benzer ürünlerin temizlenmesini ve yıkanmasını sağlıyoruz.

Kocaeli Körfezde koltuk temizleyenler

Siz de halı, kilim, koltuk, perde ve bunun gibi eşyalarınızın yıkanmasını ve temizlenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Körfezde halı yıkayanlar

FATİH MAH 4,SOK NO.66 KÖRFEZ KOCAELİ  yer alan firmamıza 0 551 388 26 65 ve 0 262 240 00 66 numaralı telefondan ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, yıkama hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Körfezde halı yıkama firması

Siz de Kocaeli Körfezde halı yıkamacılar, Kocaeli Körfezde halı yıkayanlar, Kocaeli Körfezde koltuk yıkayanlar, Kocaeli Körfezde battaniye yıkayanlar, Kocaeli Körfezde perde yıkayanlar, Kocaeli Körfezde stor perde yıkayanlar, Kocaeli Körfezde kilim yıkayanlar için hemen arayın.facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyor

Halı Yıkama Firmaları
Kocaeli Halı Yıkama Firmaları
Kocaeli Körfez Halı Yıkama Firmaları


Büyük Şehir Halı ve Koltuk Yıkama

Bilgiler

21243
Yetkili
Hüseyin Danyıldız
Telefon
0 262 240 00 06
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Körfez / Kocaeli
FATİH MAH 4,SOK NO.66 KÖRFEZ KOCAELİ