Antalya merkezde reiki uygulayanlar, Antalya merkezde ayak masajı - köpük masajı yapanlar, Antalya merkezde bali masajı yapanlar

0 543 410 15 71
Aylin Masaj Evde çalışma saatleri arasındadır.

Aylin Masaj Evde olarak Antalya merkezde reiki uygulayanlar, Antalya merkezde ayak masajı - köpük masajı yapanlar, Antalya merkezde bali masajı hizmeti veriyoruz.

Masaj; insan vücudundaki kasları gevşetip rahatlamak için çeşitli yağlar sürerek deneyimli personeller tarafından yapılan bir uygulamadır. Vücutta oluşan ağrılar, yağlar ve masaj yoluyla giderilerek kişinin rahatlaması sağlanır. Deneyimli olmayan kişiler tarafından yapıldığında bu ağrılar artabilir veya sakatlık yaşanabilir. Klasik, Thai, Arometerapi, Reflekseloji, Lenf Drenaj, Shiatsu ve sıcak taş masajı gibi birçok geniş kapsamlı seçeneklerle kişinin ağrı ve arzusuna göre yapılabilir.

Antalya merkezde reiki uygulayanlar

Aylin Masaj Evde olarak biz de deneyimli çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli yağlarla yaptığımız bu masajlar haricinde bardak kupa çekme, evlere özel masaj hizmeti, ağda ve tıraş işlemleri, bio enerji ve reiki kullanarak rahatlatma işlemi, piling, köpük ve sauna gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız.

Antalya merkezde ayak masajı yapanlar

Sizlerde bu kaliteli ve rahatlatıcı hizmetlerimizden yaralanmak isterseniz 0 543 410 15 71 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Antalya merkezde köpük masaj yapanlar

Antalya merkezde bardak çekenler, Antalya merkezde masaj yapanlar, Antalya merkezde en yakın masaj salonları, Antalya merkezde bali masajı yapanlar, Antalya merkezde reiki yapanlar, Antalya merkezde reiki uygulayanlar, Antalya merkezde vücut masajı yapanlar, Antalya merkezde ayak masajı yapanlar, Antalya merkezde ağda yapanlar, Antalya merkezde köpük masaj yapanlar için hemen arayın.

facebook'ta paylaş
twitter'ta paylaş


Kullanıcılar Şunlara'da bakıyorAylin Masaj Evde

Bilgiler

18685
Yetkili
Aylin Ateş
Telefon
0 543 410 15 71
Web
Yol Tarifi Al

Adres

İlçe / İl
Merkez / Antalya
Merkez / Antalya